Tamamlanan Projeler

AYDOSLAND İSTANBUL

Pendik / İstanbul
Blok / Daire10 Blok / 600 Daire
Arsa Alanı38.762 m²
WEB SİTE

Göz alabildiğince doğa, mis gibi taze oksijenle karışık çam ağaçlarının muhteşem kokusu ve sonsuz huzur... Aydos Land İstanbul’un sunduğu doğa ile iç içe yaşamınızda kaliteye ve konfora paha biçemeyeceksiniz.

İstanbul’da doğa ile iç içe organik bir yaşamın mümkün olabileceği Aydos Ormanı'na komşu olabileceğiniz hiç aklınıza gelmiş miydi ?

Penceresi doğaya açılan bir evde uyanmak artık hayal değil.

Göz alabildiğince doğa, mis gibi taze oksijenle karışık çam ağaçlarının muhteşem kokusu ve sonsuz huzur...

Aydos Land İstanbul’un sunduğu doğa ile iç içe yaşamınızda kaliteye ve konfora paha biçemeyeceksiniz. Aydos Ormanı'na adımınız kadar yakın 10 bloğun büyük bölümü ortadaki iç avluda bulunan süs göletinin etrafında konumlanmıştır. Bu sayede yeşilin huzur veren etkisinin yanında suyunda ruhunuzu dinlendiren şifa veren etkisini fazlası ile hissedeceksininiz.

Land Cadde Çarşı‘da tüm ihtiyaçlarınız bir adımda kapınızın önünde...

Hangimiz tüm ihtiyacımızı bir adımda karşılayabileceğimiz gösterişli mağazaların bulunduğu bir açık çarşı alanından alışveriş yapmayı, yorulduğumuzda bir kahve molası vermek için sevdiğimiz seçkin kafeterya ve restoranlardan birinde dinlenip keyifli zamanlar geçirmeyi istemez ki ?

Aydos Caddesi üzerinde bölgenin ihtiyaçları gözetilerek özel olarak projelendirilmiş 35 seçkin mağazadan oluşacak LAND CADDE ÇARŞI, yalnızca AYDOS LAND konut projesi sakinlerinin değil, aynı zamanda ticaret ve sosyal hayata katkılarıyla bölge halkınında sosyalleşebileceği, tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği, cazibeli bir alışveriş merkezi olmaya şimdiden aday.

Land Cadde Organik Pazar

Sizi, her sabah pencerenizi açtığınızda taze oksijen ve çam ağaçlarının benzersiz kokusu eşliğinde, orman kuşlarının cıvıltıları ile güne merhaba diyeceğiniz organik bir yaşama davet ediyoruz.

Aydos Ormanı’nın içinde bostanlık alanda yetişen organik meyve, sebze ve her türlü organik gıdayı LAND CADDE ORGANİK ile sizlerin damak zevkine sunuyoruz.

Her sabah taze köy yumurtası, günlük taze süt ürünleri, yöresel ev yapımı reçeller, organik meyve ve sebzelere kolaylıkla ulaşabildiğimiz organik bir yaşam sizleri bekliyor.